Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Роль державного службовця складна, і разом з цим, відповідальна, тому на перший план виходить професіоналізм та відданість справі. Адже саме від фаховості, відданості праці та наполегливості всіх, хто працює на державній службі, великою мірою залежить довіра до влади, формування ефективної системи державного управління, збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою!
Цього святкового дня бажаю державним службовцям Глибоцького району успіхів, наснаги, мудрості, витримки та непохитності у важливій справі служіння державі та її народу. А найголовніше, заслуженої шани та вдячності людей!
Із Днем державної служби!

З повагою голова РДА Іван Веклич

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Івана Веклича з Днем державної служби.