Звертаємо увагу буковинців на зміни в роботі Управління ДМС у Чернівецькій області у зв’язку з відзначенням Дня Конституції.
Так, Управління ДМС у Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Шептицького, 25) та Чернівецький МВ УДМС у Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Руська, 248-М) не працюватимуть 27-29 червня.
Територіальні підрозділи не працюватимуть з 28 по 30 червня. Передсвятковий робочий день 27 червня в районних підрозділах триватиме на одну годину менше – від 09.00 до 15.45.
Управління ДМС у Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - У зв’язку з відзначенням Дня Конституції України змінено графіки роботи УДМС у Чернівецькій області.