Шановні жителі Глибоцького району!
Прийміть щирі вітання з Днем Конституції - одним із визна¬чальних державних свят суверенної України Конституція - це головний оберіг державності, демократії і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права та захист свобод людини - фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення громадян України.
Цьогоріч День Конституції України співпав з одним з найяскравіших та динамічних свят - Днем молоді. Свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею
Щиро зичу міцного здоров’я, бадьорості духу, світлого настрою, благополуччя та мирного неба! Всім творчої енергії, незалежних думок, цікавого дозвілля, прихильності фортуни і лише правильних рішень у житті!
Зі святами вас!
З повагою голова РДА Іван Веклич

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Івана Веклича з Днем Конституції України та Днем молоді.