Георгій Придій провів розширену нараду

08 квітня, під керівництвом голови райдержадміністрації Георгія Придія та за участю заступника голови районної ради Віталія Гуменного відбулася розширена нарада, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району та сільські голови.

8 квітня жителі Глибоцького району відзначають 72-гу річницю визволення Глибоччини від нацистсько-фашистської окупації. З цієї нагоди з історичною довідкою виступили учні Глибоцького ліцею. Присутні вшанували світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за мирне небо над нашим районом.

Нагороджено почесними грамотами та кубками переможців відкритих спортивних ігор серед підприємств, організацій  та державних установ.

Про початок благодійної акції «Від серця до серця» розповіла начальник відділу у справах молоді та спорту Олена Рєпіна, яка звернулась до присутніх з проханням долучитись до зазначеного заходу.

Про виконання бюджету району за січень – березень 2016 року проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Степанія Шородок. Начальник державної податкової інспекції у Глибоцькому районі Володимир Петрович доповів про надходження акцизного податку за І квартал 2016 року в розрізі сільських рад.

Про нарахування всіх видів соціальних виплат за І квартал 2016 року розповів начальник управління праці соціального захисту населення райдержадміністрації Степан Лазаренко. Керівник Центру надання адміністративних послуг Валентин Облучинський проінформував про роботу Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Завідувач Глибоцького районного сектору Управління державної  міграційної служби Василь Сидоряк розповів про реєстрацію місця проживання громадян.

За результатами наради прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів розширену нараду.