«Найкраще село Буковини» та «Успішна громада Буковини» – такі конкурси оголосила Чернівецька ОДА до Дня Незалежності та 80-річчя утворення області.

Аби взяти участь, необхідно зняти відеоролик тривалістю до 2 хвилин про своє село або громаду та відправ його на пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 15 серпня.

Зафільмувати варто все, чим славне село чи громада, похвалитися доглянутими об’єктами інфраструктури, культурними надбаннями, визначними місцями, туристичними родзинками.

– У нас є багато успішних сілі і громад, із яких можемо брати приклад. Хочемо відзначити найкращих. Ідеться про населені пункти, які мають добрі дороги і гарне освітлення, охайні чисті зупинки громадського транспорту, про ті, де люди уміють зробити собі комфорт, – зазначив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Переможе той, чиє відео набере найбільше вподобань на YouTube-каналі Твоя Буковина, а також отримає схвальний відгук експертної комісії відповідно до вимог конкурсу.

Нагородять найкращих 24 серпня, під час урочистостей із нагоди Дня Незалежності!

Заповни заявку на участь:

Copyright 2015 Глибоцька РДА - У Чернівецькі ОДА оголосили конкурс на найкраще село та найуспішнішу громаду Буковини.