106 буковинців отримали кваліфікований електронний підпис (КЕП) під час оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.
Сама процедура займає усього лише кілька хвилин, але дозволяє громадянам зекономити чимало особистого часу. Адже робить зайвим додаткове відвідування податкової служби.
Кваліфікований електронний підпис необхідний при укладанні цивільно-правових угод, здійсненні банківських операцій, посвідченні особи власника паспорта, підтвердженні громадянства України тощо.
За спостереженнями міграційників, найбільшою популярністю послуга одночасного отримання КЕП та оформлення паспорта з безконтактним електронним носієм користується серед службовців та фізичних осіб-підприємців.
Наразі на Буковині найбільше КЕП оформлено у Сокирянському, Новоселицькому та Хотинському районах – 20, 18 та 14 електронних ключів до особистих цифрових підписів відповідно.
Управління ДМС у Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Більше сотні буковинців скористалися послугою одночасного оформлення паспорта та отримання КЕП.