Відбулось засідання круглого столу з питань реформування закладів культури

13 липня в кабінеті Голови Глибоцької районної державної адміністрації відбувся круглий стіл з питань реформи у сфері культури, а саме створення Центру надання культурних послуг на базі Глибоцької ОТГ за участі заступниці голови Чернівецької ОДА – Ірини ІСОПЕНКО, заступниці начальника управління культури Чернівецької ОДА – Тетяни ШАРАГОВОЇ, директора департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА – Миколи ХАРАТІНА, голови Глибоцької РДА – Івана ВЕКЛИЧА, голови Глибоцької селищної ОТГ – Григорія ВАНЗУРЯКА, заступника голови Глибоцької РДА – Василя БАРАРЮКА, в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту РДА – Домніки МІХАЙ та директора Глибоцького РКБТД – Романа НАГІРНОГО.

На початку 2019 року Уряд розпочав масштабну реформу, яка сприятиме формуванню ефективної системи забезпечення населення якісними і доступними культурними послугами та підвищенню культурного рівня населення. Ця реформа має на меті перепланування та трансформацію інфраструктури, управління, надання оперативних послуг на рівні територіальних громад.

Керівництвом Чернівецької ОДА було запропоновано прийняти участь Глибоцькій селищній ОТГ у проекті «Децентралізації та реформі культурних послуг», який став пілотним по всій Україні. Проект орієнтований на розробку нової політики у сфері управління культурою. Реформу можна застосувати шляхом аналізу існуючого успішного досвіду впровадження багатофункціональних культурних громадських центрів, а також їх гібридів (наприклад, бібліотека зі школою мистецтв; клуб + бібліотека + місцевий музей; творчий центр + музей), що сприятиме підтримці розвитку культурного різноманіття.
Керівництвом Глибоцького району та Глибоцької селищної ОТГ було підтримано дану ініціативу. Учасниками круглого столу розроблено подальший план дій та дорожню карту, обговорено надання культурних послуг у громадах шляхом розроблення стандартів надання культурних послуг.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулось засідання круглого столу з питань реформування закладів культури.