Триває прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола

У Держкомтелерадіо України до 10 серпня триває прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу роботу в галузі журналістики.

Премія у розмірі 20 тисяч гривень присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за пів року до їх висунення на здобуття Премії.

На здобуття Премії подаються:

клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора;
примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);
копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).
Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «на здобуття Премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати Держкомтелерадіо на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Із Положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо у розділі «Конкурси, премії» за посиланням http://comin.kmu.gov.ua

Телефони для довідок: (044) 279–35-56, (044) 278-86-96.

Довідка

Премія імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики присуджується з 2004 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України. Першим її лауреатом став буковинець Василь Кривий за публікацію «Пуста хата», видану в газеті «Буковина».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Триває прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола.