ID-картка відповідає міжнародним вимогам проїзних документів

ID-картка, яка є документом для внутрішнього використання всередині держави, технічно відповідає міжнародним вимогам проїзних документів. На практиці це означає, що за наявності міждержавних угод паспорт громадянина України у вигляді ID-картки можна буде широко використовувати у якості документу для перетину українського державного кордону та подорожей до ряду країн, з якими укладено відповідні договори.
Так, власники ID-карток вже сьогодні мають можливість без закордонного паспорта безперешкодно перетинати державний кордон України для подорожей до Грузії та Туреччини.
Зверніть увагу: це можливо виключно у разі здійснення поїздок прямого авіаційного або морського міжнародного сполучення між територіями України та Грузії і Туреччини відповідно.
Управління ДМС у Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - ID-картка відповідає міжнародним вимогам проїзних документів.