У зв’язку з цим, з 07 по 16 серпня 2020 року у період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, не здійснюватиметься.
Документи на реєстрацію не прийматимуться з 00:00 год. 05 серпня, а документи, подані до цього часу повинні бути опрацьовані до 18:00 год. 07 серпня.
Просимо вибачити за тимчасові незручності та запланувати проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань до 05 серпня або ж після 16 серпня 2020 року.

Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Міністерство юстиції України запускає новий Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.