За перше півріччя 2020 року відділи державної виконавчої служби області стягнули понад 29 з половиною мільйона гривень аліментів на користь 5242 дітей. Загалом на виконанні органах державної виконавчої служби в Чернівецькій області перебуває 7 799 рішень про стягнення аліментів.
Нагадаємо, з 1 липня в Україні внаслідок зростання прожиткового мінімуму зріс і мінімальний розмір аліментів. Тож, нині мінімальна сума виплати становить:
- для дітей віком до 6 років - 929,50 грн;
- для дітей віком від 6 до 18 років - 1159,00 грн.
У Єдиному реєстрі боржників через несплату аліментів нині знаходяться понад 2 з половиною тисячі буковинців, котрі заборгували кошти своїм дітям за понад три місяці.

Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Понад 29 з половиною мільйона гривень аліментів на користь дітей стягнули державні виконавці за пів року на Буковині.