Завершують капітальний ремонт міжнародної траси поблизу «Порубного»

У Чернівецькій області завершують капітальний ремонт ділянки міжнародної траси М-19, яка веде до контрольно-пропускного пункту «Порубне».

Робітники наразі облаштовують останній шар асфальту. Тут також встановили енергоощадне освітлення. Роботи виконують у рамках проєкту Президента України «Велике будівництво».

– Українці спроможні мати добру дорожню інфраструктуру, це лише питання якісного і ефективного управління тими ресурсами, які дає держава. Щасливий, що відрізок дороги від державного кордону сьогодні набуває європейської якості, – зазначив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук, який побував на об’єкті.

Відремонтована дорога – широка, безпечна та комфортна. Тут облаштували додаткову смугу для простою великовагового транспорту.

Робітники також повинні встановити ще бар’єрне огородження, дорожні знаки, намалювати розмітку. Закінчити ремонт планують на початку осені.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Завершують капітальний ремонт міжнародної траси поблизу «Порубного».