Матері-героїні Глибоччини отримали державні нагороди

Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України – є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі традиції українські сімейні традиції.
З метою посилення уваги до проблем народжуваності і зміцнен¬ня інституту сім’ї, відзначення матерів, які забезпечують умови для всебічного розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я і духовного розвитку в Україні встановлено почесне звання «Мати-героїня». Почесне звання є державною нагородою України, якою відзначаються багатодітні матері. Присвоєння звання «Мати-героїня» проводиться Указом Президента України.
Голова районної державної адміністрації Іван Веклич вручив відзнаки «мати-героїня» жінкам Глибоцького району, яких нещодавно відзначено на державному рівні.
«Своїм приклaдом ви утверджуєте цінності родини. Переконаний, ваші діти будуть гідними громадянами своєї держави» – зазначив Іван Вікторович.

Посадовець подякував жінкам за їх зразкове виконання материнських обов’язків та побажав гарного здоров’я, добробуту, родинного затишку та Божої ласки для всіх матерів і їх дітей.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Матері-героїні Глибоччини отримали державні нагороди.