Щороку навесні в Україні проводиться Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Мета акції – збір коштів на придбання медичного обладнання для українських лікарень регіонального значення. Протягом 10 років, а саме стільки часу вже існує благодійний фонд з одноіменною назвою і тривають щорічні акції. На обладнанні, придбаному за всенародні кошти, розміщено логотип благодійного фонду «Серце до серця» і кожен громадянин за потреби може пройти діагностику чи лікування абсолютно безкоштовно.
У минулому році кошти збирали на придбання медичної техніки для дитячих реанімаційних відділень. За підсумками 2015 року Глибоцький район став абсолютним лідером серед усіх районів України, зібравши понад 31 тисячу гривень. Ця сума більша за зібрану навіть деякими областями України.
Загалом по Чернівецькій області зібрано 112,5 тис. грн., за які придбано 4 інфузійні насоси з голками до них, що дають можливість надточного введення ліків немовлятам. Вартість одного насоса – 25000 грн.. З  впевненістю можемо стверджувати, що одну із одиниць медтехніки Глибоччина придбала власним коштом.

За багаторічні традиції благодійництва в районі, з подякою мешканцям Глибоччини за небайдужість до людської біди і спільної справи, регіональний координатор фонду в Чернівецькій області АННА РИБАРЧУК урочисто вручила найвищу відзнаку фонду – «Золоте серце України-2015» голові Глибоцької райдержадміністрації ГЕОРГІЮ ПРИДІЮ на нараді керівників 8 квітня. Анна Віталіївна щиро подякувала краянам за щедре буковинське серце і висловила сподівання, що і цього року Глибоччина активно долучаться до збору коштів. Цьогорічний збір також буде спрямовано на придбання обладнання дитячих реанімацій, оскільки дитяча смертність в області, як і загалом в Україні, залишається досить високою.
Начальник відділу у справах молоді та спорту ОЛЕНА РЄПІНА розповіла про цьогорічні заходи у рамках благодійної акції. Старт «Серце до серця» відбувся у Всесвітній день здоров`я – 7 квітня на центральному майдані Глибоки під час проведення Олімпійської руханки. Оскільки волонтерська діяльність – невід`ємна складова Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді, спробувати себе у ролі волонтера було запропоновано цьогоріч і учням. Всі бажаючі отримали скриньки фонду та інструктаж щодо збору коштів. Було оголошено і про заохочувальний приз двом кращим волонтерам, які зберуть найбільшу суму – безкоштовна екскурсія до Верховної Ради України. Таку можливість надав активній молоді Глибоччини депутат ВР – ГРИГОРІЙ ТІМІШ, який завжди підтримує молодіжні ініціативи мешканців району і щоразу долучається до благодійництва.

Навчити юне покоління змалку піклуватися про своє здоров`я і водночас бачити потреби ближнього та простягати йому руку допомоги – запорука формування здорової європейської нації. Такі традиції існують в усіх європейських країнах. До прикладу, у сусідній Польщі, де також проходить акція «Серце до серця», найкращим волонтером 2014 року було визнано 9-річного хлопчика.
У рамках завершення акції в Глибоці планується провести незабутнє дійство – благодійний КВН-концерт за участю популярних команд м. Чернівці, учнівської команди Глибоки та VIP-гостей – команди КВН «ТОРНАДО-ЛЮКС». На захід запрошено керівників та працівників установ та організацій району, яким запропоновано вкинути у скриньку на сцені зібрані в колективах кошти. А всім бажаючим відвідати концерт та долучитися до доброї справи пропонуємо придбати квн-купон вартістю від 50 грн та 40 грн – пільгова ціна для учнівської молоді, кошти вкидаються одразу в опечатану скриньку. Купони реалізуються – відділом у справах молоді та спорту, Глибоцька райдержадміністрація, кабінет №1.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччина отримала найвищу відзнаку від Всеукраїнського благодійного фонду – Золоте серце України-2015.