01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

В Україні 1 серпня стартує вступна кампанія у виші

В Україні 1 серпня стартує вступна кампанія у заклади вищої освіти. Цьогоріч вона матиме такі особливості:

1. Вступ здійснюватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2017-2020 років (результати ЗНО з іноземної мови – лише за 2018-2020 роки).

2. Абітурієнти, які вступають на навчання на основі 11 класів для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» за кошти державного бюджету, можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця у разі наявності конкурсного бала не менше ніж 125.

3. Мінімальна кількість балів із другого та третього конкурсних предметів для вступу на основі повної загальної середньої освіти не може бути менша 150 балів для здобуття вищої освіти зі спеціальностей: «Медицина», «Педіатрія», «Стоматологія».

4. Конкурсний бал на основі повної загальної середньої освіти не може бути менше ніж:

130 балів для здобуття ступеня вищої освіти «магістр» зі спеціальності «Фармація, промислова фармація»;
140 балів для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» зі спеціальностей: «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародне право».
5. Прийом вступників на навчання за державним замовленням для здобуття ступеня бакалавра, магістра за заочною формою здобуття вищої освіти зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» у 2020 році не проводиться.

 

6. При вступі на навчання до закладу вищої освіти за будь-якою спеціальністю на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста потрібно буде обов'язково подавати сертифікат ЗНО з української мови і літератури.

Крім того, для навчання за спеціальністю «Економіка» та спеціальностями галузей знань: «Управління та адміністрування», «Публічне управління та адміністрування» додатково треба буде подавати сертифікат ЗНО з математики для вступу за кошти державного бюджету (з математики або історії України для вступу за кошти фізичних або юридичних осіб).

7. Не потрібно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови лише при вступі в магістратуру зі спеціальностей галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка» та 20 «Аграрні науки та продовольство», а також за спеціальністю 025 «Музичне мистецтво»).

8. Абітурієнт може вступати до закладу вищої освіти для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра чи магістра, здобутих за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження вступних випробувань з використанням організаційно-технологічних процесів зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів у закладі вищої освіти.

Терміни подачі заяв та зарахування вступників на навчання для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр»

1. Реєстрація електронного кабінету розпочинається 1 серпня та закінчується 22 серпня 2020 року.

2. Прийом заяв:

– з 13 по 22 серпня від тих абітурієнтів, які вступатимуть за результатами ЗНО, та/або за результатами вступних іспитів, складених з 01 по 12 серпня;

– з 13 по 16 серпня від тих осіб, які мають право складати вступні іспити, але не склали їх у період з 01 по 12 серпня (цих осіб зараховуватимуть лише на контракт).

3. Вступні іспити триватимуть:

– з 01 до 12 серпня для вступників, які вступатимуть на навчання за кошти державного бюджету та кошти фізичних або юридичних осіб;

– з 13 до 22 серпня для осіб, які вступатимуть лише за кошти фізичних чи юридичних осіб.

4. Зарахування абітурієнтів за кошти державного бюджету – 05 вересня.

5. Зарахування за кошти фізичних чи юридичних осіб – до 30 вересня.

Терміни подачі заяв та зарахування вступників на навчання для здобуття ступеня вищої освіти «магістр»

1. Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування – з 12 травня до 05 червня.

2. Проведення основної сесії з єдиного вступного іспиту з іноземної мови – 01 липня.

3. Проведення основної сесії з єдиного фахового вступного випробування – 03 липня.

4. Реєстрація електронного кабінету – з 01 серпня до 22 серпня.

5. Прийом заяв – з 05 до 22 серпня.

6. Зарахування на навчання за кошти державного бюджету - 11 вересня.

7. Зарахування на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб – до 30 вересня.

У 2020 році подання оригіналів необхідних документів для зарахування на місця державного замовлення може здійснюватися шляхом надсилання їх засобами поштового зв’язку з обов’язковим описом вкладень на адресу Приймальної комісії закладу. Також може здійснюватися й шляхом надсилання на електронну адресу Приймальної комісії закладу їх сканованих копій з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника.

До закладів вищої освіти можна подавати не більше 5 заяв на будь-які спеціальності на бюджетні конкурсні пропозиції.

Кількість заяв на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб не обмежуватиметься.

Для участі у конкурсі для вступу за різними формами здобуття освіти вступники подають окремі заяви.

Більш детальна інформація щодо Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти зазначена у наказі Міністерства освіти і науки України від 11 жовтня 2019 року №1285 та від 04.05.2020 №591.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В Україні 1 серпня стартує вступна кампанія у виші.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору