Заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Ілля Лопуляк провів засідання організаційного комітету з підготовки до проведення заходів з приводу Дня пам'яті трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.

В ході засідання було обговорено основні організаційні питання щодо проведення вищезазначеного заходу. Так, Ілля Лопуляк ознайомив присутніх з прийнятою програмою до річниці трагедії, яка передбачає нагородження учасників ліквідації аварії на ЧАЕС  медалями. Також наголосив на необхідності проведення протягом квітня відповідних заходів в загально-навчальних закладах, бібліотечних установах району, висвітленні тематичних матеріалів на веб-сайті та в районній газеті.

Члени організаційного комітету внесли свої пропозиції щодо відзначення трагічної дати.

Ілля Костянтинович наголосив на важливості вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, належного забезпечення медичного обслуговування та соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулось засідання організаційного комітету до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи.