Управління культури обласної державної адміністрації розпочало прийом документів для присудження обласної премії імені Одарки Киселиці за створення високохудожніх творів у галузі образотворчого мистецтва.

Премія присуджується до Дня художника (друга неділя жовтня) одному лауреату у розмірі 5 мінімальних заробітних плат.

Подання можуть зробити керівники установ культури і мистецтв, мистецько-освітніх закладів, навчальних закладів, культурно-освітніх установ, підприємств, творчих спілок і громадських організацій області до 15 вересня.

Із клопотанням подаються такі документи:

характеристика творчої діяльності митця або творчого колективу, засвідчена керівництвом відповідної установи культури і мистецтв, мистецько-освітнього закладу, творчої спілки, громадської організації, підприємства;
матеріали, що засвідчують творчий доробок митця або членів творчого колективу (репродукції творів або циклу творів у вигляді фотографій, слайдів, відеозаписів, друкована продукція, ксерокопії дипломів, які підтверджують творчі здобутки на конкурсах та виставках);
копію паспорта кандидата на присудження Премії (1,2,11 сторінки);
копію реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Оголошено прийом документів на присудження обласної премії імені Одарки Киселиці.