Одним з пріоритетних завдань держави є створення умов для розвитку якісної медицини не тільки у обласних та районних центрах, але й у сільській місцевості. В рамках реалізації проекту «Сільська медицина» Глибоцький район отримав ще 8 службових автомобілів марки «Renault Duster». Заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак та директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Чорний вручили ключі від сучасного службового транспорту керівникам медичних установ сіл Тарашани, Тереблече, Синівці. Станівці, Молодія, Багринівка, Карапчів та смт Глибока.

«Автомобілі будуть у користуванні дільничних лікарів, які працюють у сільській місцевості. Машини сучасні, потужні, зручні, мають підвищену прохідність. Лікарі за будь-яких погодних умов і стану доріг зможуть дістатися до пацієнтів на цих авто. Кожен мешканець нашого району має отримати якісну медичну послугу й, що важливо, одержати її вчасно. Новий автомобіль стане порятунком для сільських жителів, що потребують постійної уваги лікарів» - зазначив голова Глибоцької райдержадміністрації Іван Веклич.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Отримали нові автомобілі для сімейних лікарів амбулаторій загальної практики сімейної медицини Глибоччини.