01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

УДМС у Чернівецькій області нагадує про необхідність своєчасного оформлення паспорта громадянина України у зв’язку з початком виборчої кампанії

Звертаємо увагу буковинців, що в країні офіційно стартувала передвиборча кампанія й міграційна служба, як орган державної влади, уповноважений на надання адміністративних послуг з оформлення та видачі паспорта громадянина України, відіграватиме у цьому процесі важливу роль.
Адже саме дійсний паспорт громадянина України (у вигляді книжечки чи ID_картки) є основним документом, що дозволяє українцям, яким виповнилося 18 років, реалізувати своє виборче право.
З огляду на те, що місцеві вибори відбудуться 25 жовтня, громадяни України, яким необхідно змінити паспорт у зв’язку з втратою, викраденням, обміном, визнанням недійсним тощо, матимуть достатньо часу, щоби оформити та завчасно отримати новий документ у вигляді ID-картки.
Варто зауважити, що термін оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки у регламентному режимі складає 20 робочих днів, у терміновому – 10 робочих днів.
Слід також пам’ятати, що за відсутності у паспорті актуального фото у віці 25 та 45 років документ є недійсним й така «дрібниця» може стати перешкодою для голосування під час виборів.


Нагадуємо, що доки на загальнодержавному рівні триває карантин (згідно рішення КМУ, до 31 жовтня включно), оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки чи вклеїти актуальне фото по досягненні 25- та 45-річного віку можна у ближчому підрозділі ДМС України незалежно від реєстрації місця проживання.
Більше інформації щодо порядку оформлення та видачі паспорта громадянина України у вигляді ID-картки за посиланням: https://bit.ly/32gI8sc
Довідки за телефоном: (0372) 55-04-61.
Управління ДМС у Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - УДМС у Чернівецькій області нагадує про необхідність своєчасного оформлення паспорта громадянина України у зв’язку з початком виборчої кампанії .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору