Благодійна акція до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Щорічно, 1 жовтня, в світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. З нагоди свята Глибоцький територіальний центр спільно з головою Глибоцької ОТГ Ванзуряком Г.С. активізував співпрацю з приватними підприємцями Глибоцької громади. В результаті понад 100 громадян отримали продуктові набори вартістю 400 грн.
Щира подяка всім, хто долучився до акції: Рубанцю С., магазину «Супер економ» Дубицькій О., Жижиян О., Муха М., Каленюку Ю., Каленюк О., Герату К., Воробцю М., Білоусу В., Сорощуку Ю., Дугану П., Завадовському В., Ковальовій С., кооперативу «Добрі газди», Чернівецькому хлібокомбінату, ТОВ «Рома» Клічуку Р., Кінащуку С., Вінтоняку І., Баланюку В., Мунтяну А., Гнатюку Б.
Вашу підтримку відчули одинокі немічні та ветерани Глибоцької громади.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Благодійна акція до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.