Шановні освітяни!
Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Щира подяка Вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.
Хай святковий день принесе Вам лише позитивні емоції, теплі й щирі вітання від колег і вихованців. Бажаю Вам міцного здоров’я, любові і поваги ваших учнів, родинного щастя! Нехай і надалі Ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються і повертаються любов’ю вихованців. Хай Ваші глибокі серця будуть, як завжди, відкритими і чесними, ваші думки - добрими, Ваші справи - успішними.

З повагою голова Глибоцької РДА Іван Веклич

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Івана Веклича з Днем працівників освіти.