Управління культури обласної державної адміністрації розпочало прийом документів для присудження обласної літературно-мистецької премії імені Сидора Воробкевича.

Премія присуджується щороку до відзначення річниці Буковинського віча одному лауреату у розмірі п’яти мінімальних заробітних плат.

Клопотання на присудження премії вносять районні державні адміністрації, органи місцевого самоврядування, обласні відділення національних творчих спілок, колективи концертно-театральних установ, мистецьких навчальних закладів, культурно-освітніх установ, підприємства, установи та організації області до 13 жовтня 2020 року управлінню культури обласної державної адміністрації.

Із клопотанням слід подавати такі документи:

витяг із протоколу загальних зборів колективів обласних відділень національних творчих спілок, концертно-театральних організацій, мистецьких навчальних закладів, культурно-освітніх установ, підприємств, установ та організацій області;
характеристику творчої діяльності на кандидата, завірену керівництвом відповідної установи.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Оголошено прийом документів для присудження обласної премії імені Сидора Воробкевича.