На Буковині цьогоріч 555 пар молодят «одружилися за добу»

Загалом за 9 місяців нинішнього року на Буковині уклали 2945 шлюбів, з них 555 – у скорочені терміни. Послуга «Шлюб за добу» доступна у трьох містах Чернівецької області: Вижниці, Хотині та Чернівцях. Нагадаємо, молодята, які хочуть одружитися у скорочені терміни, подають до організатора паспорти та відповідну заяву, а за 24 години приходять на реєстрацію шлюбу.
Як зазначають у відділі державної реєстрації актів цивільного стану у Чернівецькій області, церемонії одруження проводять з урахуванням карантинних обмежень: за наявності засобів індивідуального захисту та мінімальної кількості гостей. Прийом громадян у відділах ДРАЦС за попереднім записом по телефону. Контактні дані можна знайти за посиланням https://pzmrujust.gov.ua/struktura/pidvidomchi-orhany-ta-ustanovy/59-viddily-derzhavnoi-reiestratsii-aktiv-tsyvilnoho-stanu.

Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Буковині цьогоріч 555 пар молодят «одружилися за добу» .