Малюнки дітей роблять Україну безпечнішою

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
«ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» - 2021
Організатори
Державна служба України з питань праці Науково-виробничий журнал «Охорона праці»
Запрошуємо до участі в конкурсі дітей від 6 до 18 років:
• учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв;
• вихованців позашкільних навчальних закладів.
Тематика
• Безпека праці та здоров'я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.
• Протидія СОУШ-19 на робочих місцях та в побуті.
Вимоги до малюнка
• На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.
• Розмір малюнка не має перевищувати формат А2.

• На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно розбірливо зазначити українською мовою: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу; назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.
Конкурс проводиться у два етапи
I ЕТАП (у регіонах)
► До 15 лютого 2021 року малюнки учасників потрібно надіслати поштою до обласного управління Держпраці (контактна інформація розміщена на офіційному сайті Держпраці clsp.gov.ua в розділі Контакти / Контактна інформація територіальних органів Держпраці).
► Обласне журі визначає переможців (І, II і III місця) у трьох вікових групах:
• перша група - від 6 до 10 років;
• друга група - від 11 до 14 років;
• третя група - від 15 до 18 років.
► Автори робіт, які посіли І. 11 і НІ місця в областях, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці».
II ЕТАП (фінал)
► До 15 квітня 2021 року Держпраці та редакція журналу «Охорона праці» організовують засідання журі фіналу, яке визначає переможців (І, II і III місця) у кожній віковій групі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2021.
► До Дня охорони праці в Україні, який відзначають щороку 28 квітня, переможців нагороджують цінними подарунками, дипломами і медалями.
Докладніше про конкурс на сайті журналу http://ohoronapraci.kiev.ua/konkurs-ditvachotK)-malvunka.../
Контактні телефони: (044) 333-73-93 (багатоканальний), (050) 441-51-37.

За детальнішою інформацією звертатися за адресою: 60400, смт Глибока, вул. Шевченка, 1А, тел.: (03734) 2-45-09

ДБАЙМО ПРО БЕЗПЕКУ РАЗОМ!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Малюнки дітей роблять Україну безпечнішою.