У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області повідомляють, що на виконання вимог статей 2, 5 та 6 Бюджетного кодексу України у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів, а також утворення нових районів та територіальних громад відкриті нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів.
Крім того, з 1 січня 2021 року вводяться в дію нові небюджетні рахунки 3556, відкриті на ім’я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати коштів єдиного соціального внеску.
Рахунки вводяться в дію з 01 січня 2021 року.
Звертаємо увагу, що кошти сплачені платниками з 01.01.2021 на старі рахунки за надходженнями не будуть зараховуватись Казначейством, а повертатимуться платникам, як нез'ясовані платежі.

Додатково інформуємо, що всі рахунки для зарахування платежів до Державного бюджету України, місцевих бюджетів та єдиного соціального внеску розміщені на офіційному порталі Головного управління ДПС у Чернівецькій області (розділ «Бюджетні рахунки») за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Увага! З 01.01.2021 року вводяться в дію оновлені бюджетні рахунки до державного, місцевих бюджетів та небюджетні рахунки для сплати ЄСВ!.