За інформацією відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Чернівецькій області, комплексною послугою «єМалятко» на Буковині скористалися 100 батьків новонароджених дітей.
Експериментальний проєкт стартував в Україні 2020 року. Нині послуга, зокрема, доступна і у Чернівецькій області. Лише на підставі однієї заяви батьки новонародженої дитини можуть отримати послуги з проведення державної реєстрації народження, реєстрації місця проживання дитини,призначення державної допомоги при народженні дитини,призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях,внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я,реєстрації дитини у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків,визначення належності новонародженої дитини до громадянства України,внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому. Це швидко та зручно для батьків новонароджених, адже економить дорогоцінний час. Для оформлення послуги «єМалятко» необхідно подати такі документи:
• заява одного з батьків (формується та реєструється за допомогою онлайн-сервісу державних послуг «Дія»);

• документ, який підтверджує факт народження – медичний документ, виданий закладом охорони здоров’я (електронний медичний висновок);
• паспорти двох батьків (при наявності паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм додатково подається витяг з Єдиного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання);
• ідентифікаційні коди обох батьків;
• документ, що підтверджує походження дитини від батька (свідоцтво про шлюб);
• особовий рахунок відкритий у банківській установі для соціальних виплат;
• відомості про унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) батьків (одного з них).
• Отримати консультацію та послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділах ДРАЦС Чернівецької області . Контактна інформація за посиланням: https://pzmrujust.gov.ua/struktura/pidvidomchi-orhany-ta-ustanovy/59-viddily-derzhavnoi-reiestratsii-aktiv-tsyvilnoho-stanu/65-viddily-derzhavnoi-reiestratsii-aktiv-tsyvilnoho-stanu
Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції

Copyright 2015 Глибоцька РДА - 100 батьків немовлят вже скористалися комплексною послугою «єМалятко» на Буковині.