ДПІ у Глибоцькому районі повідомляє, що платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень ( у 2016 році – 1930 грн.).
Слід зазначити, у разі перевищення місячної заробітної плати понад встановлений розмір податкова соціальна пільга не надається, незалежно від категорії платника податку.
У відомстві наголошують, податкова соціальна пільга застосовується до всієї заробітної плати за місяць, а не до її частини, тобто авансу. Зазначена норма передбачена п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Податкова соціальна пільга застосовується до заробітної плати за місяць, а не до авансу.