Про виконання доходів бюджету за січень-лютий 2019 року

В цілому по доходах загального та спеціального фондів за січень-лютий 2019 року до місцевих бюджетів при плані затвердженого розпису місцевими радами 7090,2 тис.грн., фактично надійшло 8835,4 тис.грн., що складає 124,6 відсотків до плану або перевиконання складає в сумі 1745,2 тис.грн. До відповідного періоду за минулий рік надійшло доходів більше на 1002,4 тис.грн., або темп приросту склав  112,8 відсотків.

Доходи загального фонду місцевих бюджетів району за січень-лютий 2019 року складають 7868,4 тис.грн., при плані затвердженого розпису місцевими радами 6404,3 тис.грн., що складає 122,9 відсотків або перевиконання складає в сумі 1464,1 тис.грн. До відповідного періоду за минулий рік надійшло доходів більше на 1454,0 тис.грн., або темп приросту склав 122,7 відсотків.

З 16 місцевих бюджетів району план загального фонду на січень-лютий 2019 року затвердженого розпису місцевими радами з урахуванням змін виконали 15 та 10 місцевих бюджетів досягли рівня надходжень в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Не виконано план загального фонду на січень-лютий 2019 року по районному бюджету на 41,3 тис.грн. по податку та збору на доходи фізичних осіб на 183,2 тис.грн. за рахунок відсутності коштів на котловому рахунку фінансового управління не було профінансовано всі бюджетні установи району.

Не досягли рівня надходжень в порівнянні з відповідним періодом минулого року:

-  Багринівська сільська рада на 4,4 тис.грн. за рахунок сплати заборгованості за 2017 рік у січні-лютому 2018 року по земельному податку з фізичних осіб;

- Димківська сільська рада на 17,6 тис.грн. за рахунок зменшення надходжень по єдиному податку з фізичних осіб від платника третьої групи Сандуляка М.П.;

-  Кам’янська сільська рада на 65,8 тис.грн. за рахунок зменшення надходжень по єдиному податку з юридичних осіб від платника СГ ТзОВ "Купа Бюлд";

-  Корчівецька сільська рада на 55,6 тис.грн. за рахунок сплати штрафних санкцій у січні 2018 року по єдиному податку з фізичних осіб Шпак П.В., а також по рентній платі за спеціальне використання лісових ресурсів за рахунок зменшення видачі лісових квитків рубок догляду ДП "Сторожинецький лісгосп";

- Тарашанська сільська рада на 8,6 тис.грн. по рентній платі за спеціальне використання лісових ресурсів за рахунок зменшення видачі лісових квитків рубок догляду ДП "Чернівецький лісгосп";

- Турятська сільська рада на 13,1 тис.грн. за рахунок сплати у січні 2018 року заборгованості за 2017 рік по земельному податку з фізичних осіб.

Найбільшу питому вагу у надходженнях загального фонду займає податок на доходи фізичних осіб (60 %) – 42,7 % якого надійшло в сумі 3356,4 тис.грн., що становить 91,4 % або на 317,0 тис.грн. менше до плану (за рахунок відсутності коштів на котловому рахунку фінансового управління не було профінансовано всі бюджетні установи району) та на 300,0 тис.грн. (+9,8%) більше надходжень відповідного періоду минулого року.

Другим джерелом наповнення доходної частини загального фонду є       єдиний податок якого надійшло в сумі 3185,3 тис.грн. при плані затвердженого розпису 2034,6 тис.грн., що є на 1150,7 тис.грн. більше до плану (+56,6%) та на 827,3 тис.грн. (+35,1%) більше аналогічного періоду попереднього року.

Акцизного податку надійшло в сумі 126,1 тис.грн., або на 9,4 тис.грн. більше до плану (+8,1%) та на 15,4 тис.грн. (+13,9 %) більше надходжень відповідного періоду минулого року.

Плати за землю надійшло 666,4 тис.грн., при плані затвердженого розпису 404,3 тис.грн., що на 262,1 тис.грн. (64,8 %) більше до плану та на         100,5 тис.грн. (+17,8%) більше надходжень за аналогічний період попереднього року.

Податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, сплаченого юридичними та фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості надійшло в сумі 86,6 тис.грн., при плані затвердженого розпису 33,4 тис.грн., що на  53,2 тис.грн. (в 2,6 р.б.) до плану та на 11,2 тис.грн. (11,5%) менше надходжень відповідного періоду минулого року.

Рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування надійшло в сумі 272,7 тис.грн. (даний податок введено з 01.01.2019 року).

Доходи спеціального фонду місцевих бюджетів району (без врахування трансфертів) за  січень-лютий 2019 року складають 967,0 тис.грн. при плані затвердженого розпису місцевими радами 685,9 тис.грн.,  тобто перевиконання складає в сумі 281,1 тис.грн. (+41,0%). До відповідного періоду за минулий рік надійшло доходів менше на 451,6  тис.грн., або темп росту склав  68,2 відсотки за рахунок зменшення власних надходжень бюджетних установ по районному бюджету та зменшення надходжень коштів від продажу землі.

Із 30 видів податків і зборів загального і спеціального фондів не виконано план по 6-ти, а саме:

-            податку та збору на доходи фізичних осіб на 317,0 тис.грн. за рахунок відсутності коштів на котловому рахунку фінансового управління не було профінансовано всі бюджетні установи району ;

-            податку на прибуток та фінансових установ комунальної власності на 0,2 тис.грн.;

-            рентній платі за спеціальне використання лісових ресурсів на 8,2 тис.грн.

за рахунок зменшення видачі лісових квитків рубок догляду ДП  "Сторожинецький лісгосп", ДП "Чернівецький лісгосп";

-            туристичному збору на 0,1 тис.грн. за рахунок відсутності об’єкта оподаткування;

-            частини чистого прибутку комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету на            7,9 тис.грн.;

-     надходженнях від орендної плати за користування цілісним майновим            комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності на             3,0 тис.грн.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Про виконання доходів бюджету за січень-лютий 2019 року.