На сервіс «Пульс» звернулось 14 жителів Буковини

У першому півріччі 2020 року на телефон сервісу «Пульс» Державної податкової служби України платники Чернівецької області зверталися 14 разів.
Усі звернення були уважно розглянуті, питання вирішені по суті та у встановлений законодавством строк – наголошують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.
В цілому, суб’єктів господарювання та громадян цікавили питання щодо роботи органів ДПС та роботи територіальних ЦОПів. 1-не звернення стосувалось системи електронного адміністрування ПДВ.
У податковій службі нагадують, що сервіс «Пульс» ДПС України у постійному режимі приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання стосовно неправомірних дій, бездіяльності або можливих корупційних проявів з боку посадових осіб структурних підрозділів та територіальних органів Державної податкової служби.
Заявники можуть надавати інформацію за телефоном 0-800-501-007, обравши в інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», або надіслати відповідну інформацію на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На сервіс «Пульс» звернулось 14 жителів Буковини.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору