У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що  на початок липня 2020 року 37 власників «елітніх автівок» заборгували місцевим бюджетам області 0,5 млн. грн.  транспортного податку.

За словами податківців, незважаючи на весь комплекс заходів з погашення боргів дані громадяни не поспішають розраховуватися з місцевими бюджетами – оскільки вважають, що розвиток громад та їх інфраструктури не стосується їх особисто. Саме тому списки боржників розміщують для інформування мамих боржників та громадськості. публікацій у ЗМІ.

Податківці наголошують, що до боржників застосовують заходи стягнення визначені нормами ПКУ. Зокрема, вимоги про сплату боргу скеровуються до органів державної виконавчої служби на примусове стягнення коштів через органи ДВС, а також звертаються до суду щоб обмежити виїзд боржників за кордон.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Перелік боржників: власники автомобілів не сплатили до бюджету понад півмільйона гривень транспортного податку.