12 березня, відбулась протокольна зустріч в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Павлюка з директоркою Центру інформації та документації НАТО Барборою Маронковою. Основне питання обговорення - важливість подальшої співпраці між Чернівецькою обласною державною адміністрацією та Центром інформації та документації НАТО у сфері євроатлантичної інтеграції.

«Нещодавнє закріплення в Конституції України незворотності європейського та євроатлантичного курсу держави безумовно має стратегічний характер. Це унеможливлює реалізацію проросійської агресивної політики, та є черговим важливим кроком у продовженні незмінного зовнішньополітичного вектору України, за яким впродовж п’яти останніх років послідовно та безальтернативно рухається наша держава, впроваджуючи низку реформ, які спрямовані на досягнення критеріїв для повноправного членства в НАТО», – наголосив Михайло Павлюк.

У ході розмови Барбора Маронкова сказала: «Україна впродовж останніх 5 років зробила потужний ривок у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції. Саме зміни до Конституції, ініційовані Президентом України, дають підстави говорити про незворотність курсу України». Барбора Маронкова також підкреслила, що міжнародна спільнота, зокерма НАТО, готова допомагати Україні і всіляко підтримує її, незважаючи на відносно недавню орієнтацію нашої держави на євроатлантичну інтеграцію.

Крім того, в.о. голови ОДА зауважив, що Чернівецька область виступає з ініціативою щодо проведення у 2019 році на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Осінньої Академії НАТО: «Для нас дуже важливою є підтримка Центру інформації та документації НАТО, тому щиро сподіваюсь, що візит до нашого регіону, активний діалог з науковцями, громадськістю, журналістами та молоддю Буковини залишить тільки позитивні враження та сприятиме нашій подальшій співпраці у сфері євроатлантичної інтеграції України».

«Приємно, коли люди чітко ставлять перед собою мету і рухаються в її напрямку. Гадаю, створення такої платформи дозволить покращити розуміння громадськості щодо євроатлантичної інтеграції та розвінчати міфи щодо діалогу Україна-НАТО», – підкреслила у відповідь Барбора Маронкова.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Михайло Павлюк зустрівся з директором Центру інформації та документації НАТО Барборою Маронковою.