Україна завжди належала до європейського минулого, теперішнього, і без неї немає впевненого майбутнього Європи, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Україна бореться не тільки за своє майбутнє, а й за майбутнє демократичної і вільної Європи. Про це сьогодні сказала Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час відкриття Дня Європі в Україні на Михайлівській площі столиці.

"Вийшло так, що саме нам, українцям, випала роль нагадати країнам-членам Європейського Союзу про ті цінності і ті засади, які власне стоять в основі їхнього успіху. Тому ми сьогодні продовжуємо цю боротьбу за сильну і впевнену Україну разом з участю наших партнерів, – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе у своєму виступі. – Нам ще доведеться багато зробити, але ми поклали для себе великий амбітний порядок денний в наших взаєминах з ЄС. Ми вже запустили наш європейський потяг, ми створили всі умови для того, щоб його швидкість тільки зростала".

Вона наголосила, що від усіх громадян залежить, наскільки успішно країна просуватиметься до ЄС, наскільки ми далі будемо підтримувати реформаторський порядок денний, який був закладений протягом останніх 5 років, аби Україна зміцнювалася і змінювалася відповідно до правил, процедур і стандартів ЄС. "Але нам важливо, щоби ми вперше продемонстрували, що Україна може бути державою, яка будує свою політику на спадкоємності і на передбачуваності. Тому я вважаю, що ніяких компромісів щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України просто не може бути", – підкреслила Віце-прем’єр-міністр.

 

За її переконаннями, Європейський Союз – це не лише про вільний рух людей, капіталу, товарів і послуг. Це про засади, які є для українців надзвичайно важливими. "Це про верховенство права, про демократію, про повагу до окремої людини і до її прав. Для нас надзвичайно важливо, щоби ми бачили своє майбутнє в тій родині, до якої ми належимо", – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Вона нагадала про історичні зв’язки України з іншими європейськими державами на прикладі "тестя" Європи Ярослава Мудрого, який «за допомогою перемовин і династичних шлюбів перетворив Україну на серйозну європейську державу».

"Ми не йдемо в невідоме, ми повертаємося у свою родину. Українці завжди належали до європейського минулого, до європейського теперішнього, і без України немає серйозного і впевненого європейського майбутнього. Успішна і сильна Україна є запорукою успішної і сильної Європи", – підсумувала Віце-прем’єр-міністр.

За повідомленням "Євроінтеграційного порталу".

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Україна завжди належала до європейського минулого, теперішнього, і без неї немає впевненого майбутнього Європи, – Іванна Климпуш-Цинцадзе.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору