Новини

Георгій Придій відвідав військовий полігон «Прибан»

Сьогодні 19 червня, голова районної державної адміністрації Георгій Придій спільно з першим заступником голови Глибоцької РДА Віталієм Коломійцем, заступником голови райдержадміністрації Іллем Лопуляком та начальником відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату РДА Михайлом Трошином відвідали військовий полігон «Прибан» де наразі проводяться  тижневі навчальні збори підрозділів територіальної оборони, до яких залучено понад 150 офіцерів запасу.

Вишкіл відбувається за планом підготовки резервістів, затвердженого Генеральним штабом Збройних Сил України та спрямований на вдосконалення учасниками військових навичок . Особовий склад вправляється з тактичної, вогневої, інженерної, медичної та спеціальної підготовки. На час навчальних зборів за резервістами зберігатиметься посада та заробітна плата за місцем постійної роботи, передбачено повне речове та продовольче забезпечення, медичне обслуговування, а також грошові виплати. 

 

Валентина Безверхня провела засідання оргкомітету

19 червня, кервіник апарату Глибоцької районної державної адміністрації Валентина Безверхня провела засідання організаційного комітету з нагоди відзначення 23-ї річниці Конституції України, Дня молоді та Дня смт Глибока. 

Учасниками засідання обговорено організаційні питання та культурно-патріотичну програму свят, а також щодо матеріально-технічного забезпечення заходів, які відбудуться 27 та 30 червня. Особливу увагу на засіданні оргкомітету було звернуто на важливості державних символів і атрибутів, які неодмінно повинні супроводжувати святкування Дня Конституції України в районі. 

Увага! Пожежонебезпечний період!

Пожежонебезпечний період зазвичай починається водночас із сезонним потеплінням, однак у липні, коли температура повітря за даними гідрометеослужби сягне найвищої позначки цього року, потенційна загроза зеленим насадженням значно зросте. Через спеку в більшості регіонів України оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки. У цей час кількість лісових пожеж за добу збільшується втричі.

Тому в період підвищеної пожежної небезпеки необхідно дотримуватись протипожежних правил. Зокрема, перебуваючи на природі, не слід розводити багаття, кидати непогашені сірники, недопалки, залишати просочене горючими речовинами ганчір’я, заправляти пальним паливні баки. У пожежонебезпечний період населенню забороняється відвідувати хвойні насадження при 5-му класі пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека) за умовами погоди.

Детальніше...

«Платіжні реквізити» - популярний електронний сервіс ДМС України

Якщо ви плануєте сплатити вартість оформлення ID-картки або закордонного паспорта  самостійно – у зручному для вас відділенні банку, через платіжний термінал  або за допомогою інтернет-банкінгу  – радимо скористатися нашим електронним сервісом «Платіжні реквізити», який з початку 2019 року вже отримав понад 157 тисяч унікальних відвідувань.

За допомогою простих та зрозумілих покрокових підказок сервіс допоможе вам сформувати персоналізовану квитанцію для оплати обраної послуги у конкретному підрозділі Міграційної служби. 

Як повідомлялося раніше, з 1 липня поточного року набуде чинності рішення Уряду щодо зміни вартості оформлення біометричних документів. При цьому перша ID-картка у 14 років оформляється безкоштовно – ця норма залишається незмінною. 
Враховуючи нові вимоги законодавства, відповідні корективи внесено й до онлайн-сервісу «Платіжні реквізити», розташованого за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/payment.html.

Сервіс «Платіжні реквізити» створений для зручності відвідувачів міграційної служби та спрощення доступу до отримання адміністративних послуг. Переконайтеся особисто у тому, що електронні сервіси ДМС України – це сучасно, комфортно та доступно для кожного.

Управління ДМС у Чернівецькій області

22,3% працюючих пройшли реабілітацію за кошти Фонду після кардіологічних патологій

Фонд соціального страхування України фінансує проходження курсу реабілітаційного лікування після перенесених захворювань і травм для всіх працюючих за наявності медичних показів. Пацієнти направляються на реабілітацію до санаторно-курортних закладів безпосередньо зі стаціонару закладу охорони здоров’я.

За даними І кварталу 2019 року серед застрахованих осіб, що пройшли реабілітацію за кошти Фонду, 22,3% мали кардіологічні захворювання, зокрема, перенесли інфаркти міокарда, операції на серці тощо. З них понад 53% за підсумками відновного лікування повністю відновили працездатність.

«Щороку в Україні фіксують близько 50 тисяч випадків інфаркту і понад 100 тисяч випадків інсульту, і з кожним роком рівень захворюваності на хвороби системи кровообігу зростає. У цілому, близько 37% працездатного населення України страждають на серцево-судинні захворювання, з них близько 30% – інфаркти міокарда», – говорить заступниця начальниці управління медичних і соціальних послуг виконавчої дирекції Фонду Любов Лисенко.

Детальніше...

Служба порятунку інформує, застерігає, радить

Облаштування вогнища

  • Розпалюйте вогнище, по можливості, на місці попереднього.
  • Якщо такого немає, місце розпалювання вогнища повинне знаходитись на відстані 100 м від хвойних насаджень, 50 м- від змішаних лісів, 20 м- від листяних дерев.
  • Перед тим як складати багаття, потрібно очистити від торішнього сухого листя невелику галявину на місці майбутнього вогнища.
  • Обкладіть це місце каміннями або обкопайте чи обсипте землею (піском). Поряд із вогнищем поставте бутель або відро з водою.
  • Ніколи не залишайте вогонь чи тліюче вугілля без нагляду!
  • Залишаючи місце відпочинку, обов’язково залийте вогнище водою або засипте піском, переконайтесь, що вогонь повністю загашено.

Глибоцький    РС УДСНС

Привітання голови районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники Глибоччини!
Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров'я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.

Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя, лагідним словом даруєте надію на одужання.
Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, благополуччя вам та вашим рідним. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних жителів нашого району.

З повагою, 

голова районної державної адміністрації Георгій Придій.

Георгій Придій провів позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні, 14 червня, голова Глибоцької районної державної адмнісітрації Георгій Придій провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході засідання розглянуто наступні питання:

1. Про подію, яка виникла 11 червня 2019 року внаслідок шквалистого пориву вітру, що призвело до пошкодження покрівлі Головного павільйону пасажирської ділянки КПП "Порубне";

2. Про затвердження зведеного розрахунку нанесених матеріальних збитків, що мали місце 11 червня 2019 року на території КПП "Порубне".

За результатами засідання комісії прийнято рішення та надано ряд доручень.

Про зміни графіків роботи УДМС у Чернівецькій області

Звертаємо увагу буковинців, що у зв’язку зі святкуванням Дня Трійці змінено графіки роботи обласного апарату та територіальних підрозділів УДМС у Чернівецькій області.  

Зокрема, Управління по вул. Шептицького, 25, м. Чернівці та Чернівецький МВ УДМС у Чернівецькій області по вул. Руській 248, М, м. Чернівці не працюватимуть 15, 16 та 17 червня.

Територіальні підрозділи УДМС у Чернівецькій області, які згідно визначеного графіка працюють з вівторка по суботу, не працюватимуть 16, 17 та 18 червня.

Будьте уважними, плануючи свій  візит до міграційної служби у ці дні.

Управління ДМС у Чернівецькій області

Ілля Лопуляк провів засідання організаційного комітету

11 червня, заступник  голови Глибоцької районної державної адміністрації Ілля Лопуляк провів засідання організаційного комітету з нагоди відзначення 23-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

Учасниками засідання обговорено організаційні питання та культурно-патріотичну програму свята, а також щодо матеріально-технічного забезпечення заходу. Особливу увагу на засіданні оргкомітету було звернуто на важливості державних символів і атрибутів, які неодмінно повинні супроводжувати святкування Дня Конституції України в районі. 

У Вижниці відкрили «Оpen Space»- відділ ДРАЦС нового формату

Сучасне, доступне приміщення та європейський рівень надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Відтепер жителі Вижниччини отримуватимуть свідоцтва про народження, шлюб, довідки чи витяги з реєстрів не у звичному відділі ДРАЦС, а у оновленому сервісному центрі – «Ореn Sрасе». У приміщенні все зроблено для зручності громадян: працівники надаватимуть послуги за принципом єдиного вікна, тут же встановлено платіжний термінал, аби громадяни не витрачали час на похід до банківської установи, а для малечі, яка чекатиме батьків, які оформлюють відповідні документи, організували невеличкий куточок із іграшками та розмальовками. «Дуже приємно, що сучасні центри з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану ми відкриваємо не лише обласних центрах, а й у невеликих містах і містечках. Таким чином робимо послуги найбільш зручними та доступними для кожного громадянина не залежно від того, де він проживає. Це вже 29 офіс з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану такого формату в Україні», - зазначає начальник  Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції Ірина Дубиківська. 
Це вже другий «Ореn Space», який працюватиме у Чернівецькій області. « У жовтні минулого ми відкрили «Open space» у Сторожинці. Нині - у Вижниці. Наше завдання - щоб кожен буковинець мав можливість отримати послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану швидко та якісно. Загалом тут надаватимуть 14 таких послуг», - каже керівник Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Вікторія Васильчук.
У оновленому відділі ДРАЦС сьогодні  у день відкриття ще й святкували ювілейне весілля. Вижничани Орися та Василь відзначали 30-річчя подружнього життя. Тож від усіх гостей «Open Space» отримували вітання та подарунки. 

Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області

Знайти роботу можна: на Буковині цьогоріч працевлаштували 4735 буковинців

За січень – травень 2019 року 4735 буковинців отримали роботу за сприяння служби зайнятості. Більше половини працевлаштовані до набуття статусу безробітного (2378 осіб). Тривалість пошуку роботи в середньому – 138 днів – інформує Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

«Якщо для безробітного немає підходящої роботи, служба зайнятості пропонує пройти професійне навчання, зокрема у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, щоб опанувати спеціальність затребувану на ринку праці. 207 буковинців цьогоріч вже здобули нову професію у ЦПТО», – зазначила директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Станом на 1 червня 2019 року на обліку в службі зайнятості перебували 6244 осіб. Допомогу на випадок безробіття отримували 5 390 осіб. Середній розмір виплат складає – 2752 грн.

Розмір виплат залежить від страхового стажу, підстави припинення трудових відносин та заробітної плати, яку отримувала людина перед звільненням. Мінімальна сума допомоги на випадок безробіття становить 610 грн. для осіб без страхового стажу і 1630 грн. – для тих, хто його має. Щодо максимальної суми, то її розмір не може перевищувати 4 прожиткових мінімуми для працездатних осіб. Нині це – 7 684 грн.

Георгій Придій відвідав Новоселицьку РДА

Сьогодні, 10 червня, в рамках робочої поїздки, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій спільно із заступником голови РДА Іллею Лопуляком з метою обміном досвіду відвідали Новоселицьку райдержадміністрацію, де мали змогу поспілкуватися з головою Новоселицької РДА Євгенією Бойко щодо соціально-економічного розвитку районів, проаналізували  проблемні питання та розглянули можливі шляхи їх розв’язання.

Георгій Придій відвідав село Тереблече

Сьогодні, 10 червня, голова районної державної адміністрації Георгій Придій спільно з начальником управління агропромислового комплексу та економічного розвитку  РДА Доріном Тарицею з робочим візитом відвідали село Йорданешти. В даному населеному пункті за сприянням ТОВ "Надія ЛТД" та ДП "Чернівецький облавтодор" відремонтовано Центральну вулицю, яку було зруйновано внаслідок сильних проливних дощів. 

Георгій Васильович зазначив, що подолання наслідків стихії необхідно проводити в найкоротші терміни. 

Георгій Придій оглянув наслідки негоди в селах Йорданешти та Карапчів

Сьогодні, 07 червня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій спільно з  першим заступником голови Глибоцької РДА Віталієм Коломійцем  з робочим візитом відвідали села Йорданешти та Карапчів. В даних населених пунктах внаслідок сильних проливних дощів пошкоджено дорожнє покриття, підтоплено 4 житлових будинки та  пошкоджено посіви сільськогосподарських культур.

Георгій Васильович зазначив, що першочерговим завданням є подолання наслідків негоди на Глибоччині.

Детальніше...

Вирощування картоплі і захист від шкідливих організмів

Картопля - це цінна продовольча, кормова і технічна культура. У харчовому раціоні людини картопля займає одне із перших місць. В основному картоплю вирощують на присадибних ділянках, тому увагу звертаємо на препарати, які використовують для роздрібного продажу населення.
На території Глибоцького району площа посадки картоплі різних строків дозрівання в середньому за декілька років складає близько 4 тис.га. Раніше і великі сільськогосподарські товаровиробники і фермерські господарства займались вирощуванням картоплі на площі 100 і більше га. На сьогодні картоплю висаджують в основному на присадибних ділянках жителі сіл. Всі добре розуміють, що хоч і на невеликих ділянках вирощується картопля – все рівно необхідно проводити комплекс заходів в період вегетації для боротьби із шкідливими організмами - бур’янами хворобами, шкідниками. Цьогорічні кліматичні умови,які склалися весною, а саме прохолодна і дощова погода,що затягнуло строки посадки картоплі по строках, стримувала активність колорадського жука. Нестача тепла, перепади температур спричинили пізній вихід жука на поверхню ґрунту в кінці квітня - на початку травня. Дощова погода не дозволяє поки що жуку відновити високу плодючість, хоча заселення проходить. При такій погоді розвиток хвороб картоплі набирає загрозливих темпів. Майже всі роки на території району за обсягами та рівнем ураження домінуюче місце серед комплексу хвороб займає –фітофтороз. І цього року при подальшому підвищенні температури і надмірній вологості ураження рослин картоплі може бути дуже сильним. Не менше може вражатись і альтернаріозом, зокрема на сортах ранньої групи стиглості з подальшим розвитком на рослинах середніх і пізніх сортів.. Такі кліматичні умови сприяють розвитку парші, різного роду гнилей, бактеріальних і вірусних хвороб. Тому дуже важливо вчасно проводити захист картоплі.

Детальніше...

Георгій Придій проінспектував стан автомобільної дороги

Сьогодні, 06 червня, голова районної державної адміністрації Георгій Придій спільно з депутатом районної ради Василем Патрашом та начальником філії "Глибоцький райавтодор" Віктором Козачуком проінспектували стан автомобільної дороги зі сполученням Черепківці-Багринівка. Оглянувши дану ділянку дороги, Георгій Васильович зазначив, що необхідно здійснити профілювання та гравіювання дорожнього полотна.

Безпека життєдіяльності дітей під час літніх канікул

Чудова пора – літо! Тут і захоплюючі подорожі з рідними, і веселі ігри з друзями в таборах відпочинку. А ще – цікаві пригоди під час прогулянки або риболовлі, несподівані зустрічі. Відпочинок влітку завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. І всюди на відпочиваючих, за їхню необережність, чатує небезпека. Як не прикро, але саме під час літнього сезону у нещасних випадках гине велика кількість дітей і дорослих. Щоб відпочинок не приніс нам небажаних проблем ми маємо подбати про свою безпеку, причому заздалегідь.

Безпека дітей на воді.

Майже всі дитячі оздоровчі табори розміщені біля водойм (море, озеро, річка, штучні водойми), тому що відпочинок біля води приємний та корисний. На жаль, не всі діти вміють плавати та дотримуються правил поведінки на воді. Діти повинні чітко усвідомити, що робити і як надати першу допомогу при виникненні надзвичайної ситуації.

Детальніше...

Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем журналіста

Шановні журналісти!

Ваше повсякденне самовіддане служіння обраній справі, оперативність та ексклюзивність винагороджуються вдячністю українців. До вас, майстри пера, прислухаються, вам вірять та часто шукають вашої підтримки. Тому будьте наполегливими на творчому шляху. 

У цей святковий для вас день бажаю невичерпної енергії для втілення у життя всіх задумів, планів і мрій, добрих і позитивних новин, сили духу, натхнення, гострого пера, міцного здоров’я, щастя, удачі та творчих успіхів!

З повагою голова райдержадміністрації Георгій Придій. 

На Глибочині завершилась спільна профілактична операція під умовною назвою «Мігрант»

Глибоцьким РВ УДМС у Чернівецькій області у взаємодії з Глибоцьким відділенням поліції Сторожинецького відділу ГУНП в Чернівецькій області, Глибоцьким МРВ УСБУ в Чернівецькій області, відділом прикордонної служби «Порубне» Чернівецького прикордонного загону з 16 березня по 30 травня поточного року проводились спільні профілактичні заходи з міграційних питань під умовною назвою «Мігрант».
Усього за період спільних заходів виявлено 17 порушників законодавства України з міграційних питань, які притягнуті до адміністративної відповідальності :
- за ч.1 ст.203 КУпАП – 9 осіб (громадян Румунії - 2, громадян Італії – 1, громадян Російської Федерації -2, громадян США -2, громадян Молдови – 1, громадян Польщі -1);
- за ст.205 КУпАП – 6 (всі громадяни України);
- за ст. 206 КУпАП -2 (всі громадяни України);
- виявлено 6 нелегальних мігрантів.
- скорочено термін перебування – 10-ти іноземним громадянам.
Накладено штрафів в сумі 28730 грн., стягнуто штрафів на суму 28730 грн.

Глибоцький РВ УДМС у Чернівецькій
області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Офіційний веб-сайт Глибоцької районної державної адміністрації.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору