19 січня, під керівництвом першого заступника голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця за участі заступника голови РДА Іллі Лопуляка, головного лікаря Глибоцької ЦРКЛ Івана Шкробанця, головного державного санітарного лікаря Глибоцького та Сторожинецького районів Тоадера Німіжана, начальника Глибоцького РВУДСНС Руслана Кройтора, начальника управління освіти РДА Василя Барарюка, начальника відділу містобудування та архітектури РДА Петра Баб’юка та начальника відділу надзвичайних ситуацій Сергія Маслюка відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання комісії розглянуто питання щодо епідемічного рівня захворюваності на гострі респіраторно-вірусні захворювання та грип на території району.
За результатами доповідей та виступів з урахуванням їх обговорення вирішено призупинити навчання у загальноосвітніх навчальних закладах району з 20 по 26 січня.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.