До уваги платників податків!

Саме 20 січня 2016 року граничний строк подання декларації з акцизного податку за грудень 2015 року суб’єктами господарювання – платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів (продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, товарів, зазначених у п.п. 215.3.4 п.215.3 ст.215 Податкового кодексу України безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб'єктах господарювання громадського харчування).

Такі декларації подаються до органів ДФС, які обслуговують територію, на якій розташовано пункти продажу підакцизних товарів.

Нагадаємо, подання такої декларації здійснюється за формою і в порядку, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 р. №14 "Про затвердження форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку".

Для платників єдиного податку першої та другої групи критерії перебування на спрощеній_системі_оподаткування залишилися сталими. Річний обсяг доходу залишився на рівні - 300 тисяч і 1,5 мільйона гривень відповідно.

Змін зазнали спрощенці третьої групи, для яких обмежено річний обсяг доходу до 5 мільйонів гривень. Нагадаємо, що раніше він становив 20 мільйонів гривень. Ставку податку підвищено до тієї, що діяла до 1 січня 2015 року, а саме, 3% з ПДВ та 5% без ПДВ.

Для платників єдиного податку четвертої групи, а це сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків, збільшено ставки податку з одного гектара сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду:

- із 0,45 до 0,81% від бази оподаткування для ріллі, сіножатей і пасовищ;

- із 0,27 до 0,49% для ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях;

- із 0,27 до 0,49% для багаторічних насаджень;

- із 0,09 до 0,16% для багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях;

- із 1,35 до 2,43% для земель водного фонду;

- із 3 до 5,4% для ріллі, сіножатей і пасовищ, що перебувають у власності сільськогосподарських товаровиробників або надані їм у користування, у тому числі на умовах оренди.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - До уваги платників податків!.