Через коливання температури повітря на водоймах Глибоцького району крига є не достатньо міцною і кожному, хто зараз виходить на лід, загрожує небезпека. Саме для недопущення виникнення нещасних випадків із людьми на кризі працівники Глибоцького районного сектору Управління ДСНС України проводять попереджувальні рейди, під час яких рятувальники відвідують найбільш популярні місця серед любителів відпочинку на льоду.

Зокрема, 14 січня така інформаційно-роз’яснювальна робота проводилася в с. Тарашани. Рятувальники, спілкуючись з людьми, розповідали про небезпеку відпочинку на тонкій кризі.

Любителям зимової риболовлі фахівці Глибоцького районного сектору нагадали, що дотримання основних правил безпеки дозволить не перетворити приємне хобі у неприємні спогади. Також рятувальники розповіли які речі потрібно мати із собою, щоб скористатися ними в скрутній ситуації. В ході таких профілактичних заходів рятувальники вручали дорослим та дітям листівки з правилами безпеки та нагадували, що в будь-якій надзвичайній події потрібно телефонувати за номером 101.

Завдяки таким заходам можна запобігти нещасним випадкам на кризі, що дозволить зберегти життя та здоров’я людей» – зазначив начальник Глибоцького районного сектору підполковник служби цивільного захисту Руслан Кройтор

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з людьми для недопущення нещасних випадків на кризі.