Глибоцький районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування на вулиці. Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

Водіям слід бути обережними та уважними на дорогах, дотримуватися правил дорожнього руху і по можливості не виїжджати на далекі відстані аби не стати "заручником негоди".

Якщо існує необхідність вирушити в дорогу, слід мати достатній запас пально-мастильних матеріалів, батарея мобільного телефону повинна бути заряджена. Коли під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, викличте на допомогу Службу порятунку "101" або співробітників поліції.

ДСНС України нагадує, що при ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Водіям слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - ДСНС Глибоцького району закликає громадян бути обережними у зв’язку з погодніми умовами!.