01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

ДО УВАГИ ІНОЗЕМЦІВ!

З 10 вересня в Україні можна оформити посвідку на тимчасове проживання тільки з безконтактним електронним носієм

 Відповідно до Постанови КМУ № 322 від 25.04.2018 р. «Про затвердження зразка, технічного опису бланка та Порядку оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на тимчасове проживання» з 10 вересня 2018 року в Україні припинено оформлення та видачу посвідок на тимчасове проживання у вигляді книжечки.

Наразі іноземців, які прибули в Україну з метою навчання, працевлаштування, возз’єднання сім’ї з особами, які є громадянами України, документуватимуть посвідками з безконтактним електронним носієм.

Подібно до паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, «біометрична» посвідка за розміром не перебільшуватиме звичайну банківську картку. Виготовлятимуться такі документи на ДП «Поліграфкомбінат «Україна». Окрім вигляду, змінилися також терміни їх оформлення.

Для оформлення посвідки на тимчасове проживання іноземці та особи без громадянства зобов’язані звертатися до Управління ДМС у Чернівецькій області не пізніше 15 робочих днів до завершення встановленого терміну перебування на території України або закінчення терміну дії попередньої  посвідки. Видається посвідка впродовж 15 робочих днів з дати прийняття документів.

 

Водночас повідомляємо, що з 1 листопада в Україні також передбачений перехід на оформлення у формі картки з імплантованим безконтактним носієм посвідок на постійне проживання.

Управління ДМС у

Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - ДО УВАГИ ІНОЗЕМЦІВ!.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору