01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Студентам розповіли про електронні сервіси Пенсійного фонду України та перспективи роботи молодих спеціалістів на державній службі

В рамках проекту «Уроки пенсійної мобільності» представники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області провели зустріч зі студентами Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національно торговельно-економічного університету.

Начальник управління обслуговування громадян Людмила Троцюк розповіла присутнім про нові функціональні можливості веб-порталу Пенсійного фонду України, які значно розширюють дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом. Фахівець пенсійної служби краю також повідомила, що особи, зареєстровані на веб-порталі мають змогу замовити відповідні послуги смс-інформування, отримати довідки з QR-кодом, які згідно з чинним законодавством є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органі Фонду.

Доповідь фахівця супроводжувалася трансляцією відеороликів, з яких студенти мали змогу наочно побачити інструкції щодо реєстрації та використання онлайн-сервісів, які надає Пенсійний фонд України.

 Крім того начальник управління персоналу Світлана Кружкіна запропонувала майбутнім випускникам поповнити ряди фахівців пенсійної служби, розповіла про процедуру проходження конкурсного відбору на вакантну посаду, окреслила перспективи, що матимуть молоді спеціалісти на роботі в органах державної служби.

Присутніх у залі зацікавила перспектива роботи для майбутніх молодих спеціалістів в органах пенсійної служби області. Зустріч пройшла у форматі діалогу, коли студенти активно запитували, а фахівці пенсійної служби відповідали. Переважно майбутніх випускників цікавили питання щодо нових можливостей електронних сервісів Пенсійного фонду України,  організації роботи в Головному управлінні, соціальні гарантії та захист, які матиме державний службовець.

Під кінець зустрічі працівники Пенсійного фонду України в Чернівецькій області залишили контактні телефони, по яких випускники зможуть звертатися для отримання консультації.

  Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Студентам розповіли про електронні сервіси Пенсійного фонду України та перспективи роботи молодих спеціалістів на державній службі.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору