01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Буковинці зі своїх доходів перерахували на утримання армії понад 116 мільйонів гривень військового податку

З початку року платники регіону спрямували до держбюджету 116,4 мільйона гривень військового збору, що на 27,8 мільйона більше, ніж торік та на 0,8 мільйона перевищує очікувані показники.

Зокрема, серпневий внесок буковинців в обороноздатність країни склав понад 13,6 мільйонів гривень – повідомляють у Головному управління ДФС у Чернівецькій області.

Очільник регіонального фіскального відомства Віталій Шпак відзначає, позитивну динаміку росту надходжень цього податку забезпечують як зміна мінімальної заробітної плати, так і заходи з легалізації трудової зайнятості та унеможливлення випадків виплати заробітної плати у «конвертах».

Також, посадовець розповів, що з метою підвищення ефективності державної політики щодо захисту трудових прав людей, зменшенню застосування незадекларованої праці та посиленню дисципліни сплати податків і єдиного соціального внеску 5 вересня Уряд ухвалив розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», з яким можна ознайомитись за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/detinizaciya-rinku-praci-ye-odnim-z-golovnih-zavdan-na-shlyahu-rozvitku-ekonomiki-ukrayini-ta-zahistu-prav-lyudej.

 

Цим документом визначено, що детінізація ринку праці є одним з головних завдань на шляху розвитку економіки України та захисту прав людей. Також передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Буковинці зі своїх доходів перерахували на утримання армії понад 116 мільйонів гривень військового податку.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору