Глибоцький район взяв участь у ярмарку «Буковинська осінь – 2015»

27 вересня на території кінно - спортивного клубу «Буковинська Троя» пройшов агропромисловий ярмарок «Буковинська осінь – 2015». Учасників та гостей свята привітали голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, перший заступник голови обласної ради Ярослав Курко та представники районних державних адміністрацій. Традиційно участь взяла і делегація Глибоцького району – голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, перший заступник голови РДА Віталій Гуменний, начальник агропромислового розвитку Дорін Тарица. Виставку сільськогосподарської продукції району представило управління агропромислового розвитку Глибоцької райдержадміністрації спільно з сільгоспвиробниками району.

Аматорські колективи потішили гостей виконанням відомих народних композицій. Варто відзначити, що участь у даному заході взяв народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Ізвораш» під керівництвом директора Глибоцького районного комунального будинку творчості та дозвілля Романа Нагірного.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоцький район взяв участь у ярмарку «Буковинська осінь – 2015».