01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Георгій Придій провів розширену нараду

Сьогодні, 15 лютого, під керівництвом голови райдержадміністрації Георгія Придія та за участю голови районної ради Петра Панчука відбулася розширена нарада, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району та сільські голови. 

9 лютого відзначається Міжнародний день стоматолога. В Україні дане свято відзначається  з 1993 року. Користуючись нагодою голова райдержадміністрації Георгій Придій та голова районної ради Петро Панчук привітали стоматологів з професійним святом та вручили грамоти і подяки. 

На нараді було розглянуто та обговорено наступні питання:

1. Про стан епідеміологічної ситуації в Глибоцькому районі;

2. Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії";

3. Про порядок складення, подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;

 

4. Про виконання Закону України «Про внесення змін до пункту 9 розділу V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт»;

5. Про забезпечення виконання положень Закону України «Про вибори Президента України».

Також на нараді Георгій Васильович представив нового військового комісара Глибоцького об'єднаного районного військового комісаріату Яремійчука Івана Васильовича, який призначений на посаду наказом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України від 09 лютого 2019 року №38. 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів розширену нараду.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору