Георгій Придій з робочою поїздкою відвідав села Червона Діброва та Йорданешти

Сьогодні, 05 жовтня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з першим заступником голови РДА Віталієм Гуменним, в рамках робочої поїздки відвідали село Червона Діброва, де оглянули ремонт автомобільного моста, який сполучає населений пункт з районним центром.

Наразі на об’єкті завершені всі роботи і він готовий до здачі в експлуатацію. Крім того, керівники районної виконавчої влади відвідали село Йорданешти, де ознайомилися з ходом будівництва школи в населеному пункті. На будівельному майданчику працює близько 60 робітників, які мурують стіни для спортивного залу та котельні. Георгій Васильович поспілкувався з будівельниками, поцікавився забезпеченістю необхідними матеріалами.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій з робочою поїздкою відвідав села Червона Діброва та Йорданешти.