Фахівцем з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації Глибоцького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції ВДПтСУ в Чернівецькій області проводиться очно-дистанційне навчання за навчальною програмою «Пробація» в Білоцерківському училищі професійної підготовки персоналу ДКВС. Згідно цієї навчальної програми кожен слухач має підготувати випускну роботу – оцінку ризику повторного правопорушення неповнолітнього або дорослого. Фахівець Глибоцького РС КВІ Попеску Олена Василівна провела оцінку ризику повторного кримінального правопорушення з неповнолітнім засудженим, який скоїв злочин по ч.1,2,3 статті 185 Кримінального Кодексу України. В даній роботі зазначені фактори ризику, які впливають на неповнолітнього до скоєння повторного злочину. Після інтерв’ювання з засудженим був визначений індивідуальний план та заходи задля зниження рівня ризику вчинення повторного кримінального правопорушення. В подальшому ці заходи будуть впроваджуватись згідно індивідуального плану допомоги неповнолітньому засудженому.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Фахівець Глибоцького РС КВІ провів оцінку ризику повторного кримінального правопорушення з неповнолітнім засудженим.