За 2017 рік до Глибоцької райдержадміністрації надійшло 552 звернення, що на  146  звернень більше, ніж за аналогічний період минулого року (2016р. - 406 звернень). З них: повторних –191, колективних – 9, від учасників, інвалідів війни та бойових дій – 17, дітей війни-7, членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь –20, інвалідів-12, ветеранів праці – 2 , від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС- 0.

Надійшло поштою 457 звернень, в т.ч. електронною поштою - 4 звернення.

У зверненнях громадян за  2017 рік найбільш частіше порушувалися питання:  земельні та аграрної політики – 146, соціального захисту –129, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку-43, транспорту та зв’язку – 34, екології та природних ресурсів - 18, діяльності органів місцевого самоврядування- 18, діяльності місцевих органів виконавчої влади-17, освіти-16, праці і заробітної плати-13, сім'ї, дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури і спорту-8, охорони здоров'я-7, житлові питання – 5, інші – 91.

За  2017 рік до райдержадміністрації надійшло 191 повторне звернення, що на  132  звернення більше, ніж за минулий рік (2016р.- 59). Таке збільшення загальної кількості звернень та повторних звернень відбулося за рахунок надходження 180 повторних та неодноразових звернень від одного жителя с. Купка Цугуй Т.Г.  з різних питань (щодо меж земельної ділянки, отриманої згідно заповіту; оренди земельного паю; відкриття під'їзної дороги; ремонту автомобільних доріг; побудови автобусних зупинок; посадових обов'язків та правомірності дій працівників сільської ради, ТОВ «Кам'янка Аграр», райдержадміністрації, пошти та ін.організацій; встановлення відеокамери приватним підприємцем; встановлення опори електромережі на земельній ділянці та ін.). Жодна інформація, викладена в цих скаргах, не підтвердилась. Звернення Цугуй Т.Г. розглядались на засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян в звітному  році 11 разів, за результатами яких приймались рішення  про застосування вимог статті 8 Закону України «Про звернення громадян» від 2 жовтня 1996 року № 393/96-ВР.

Також надійшли повторні звернення від 11 громадян з питань: призначення, перерахунку та виплати субсидій (5 звернень);  про виділення земельних ділянок (1);  про реєстрацію місця проживання (1);  про неправомірне нарахування плати за газопостачання(1) ; про надання житла(1); нарахування соціальних виплат (1);  про затвердження детального плану території (1).  На кожне звернення  заявникам  надано обґрунтовані  відповіді та роз’яснення.

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Глибоцькій райдержадміністрації розпорядженням №439 від 22.12.2011р. відділ документообігу та звернень громадян призначено відповідальним за роботу із запитами згідно цього закону, створено інформаційний стенд, на якому оприлюднюються рішення колегій та інші нормативно-правові акти, обладнано місце для написання запитів громадянами. До посадових інструкцій працівників структурних підрозділів райдержадміністрації внесено корективи, відповідно до яких визначено відповідальних осіб за роботу із запитами по даному Закону та забезпечено оприлюднення на веб-сайті райдержадміністрації інформації, зазначеної у ст.15 ЗУ «Про доступ до публічної інформації». За 2017 рік  до Глибоцької райдержадміністрації надійшло  34  запити  по даному Закону (на 23 запити менше, ніж  за 2016 рік) .

Керівництвом райдержадміністрації взято під особистий контроль розгляд звернень та забезпечення проведення першочергового особистого прийому жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», учасників війни та бойових дій, ін. пільгових категорій.

Графіком особистого прийому громадян передбачено проведення особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації протягом всіх робочих днів тижня з 9.00 до 18.00 год. Так, на особистому прийомі у керівництва райдержадміністрації за 2017 рік побувало 95 осіб, що на  43 особи менше, ніж за аналогічний період минулого року (2016 р. -  138 осіб). Тематика більшості звернень громадян на особистому прийомі стосується надання матеріальної допомоги, отримання субсидій, відновлення роботи стаціонарного телефону, щодо руху пасажирського автомобільного транспорту та ін.

Відповідно до розпоряджень райдержадміністрації було проведено всього 80 виїзних прийомів у селах Глибоцького району, в т.ч. керівництвом райдержадміністрації - 15 виїзних прийомів. В основному  на виїзних прийомах порушуються земельні питання, призначення субсидій та соціальних виплат, надання матеріальної допомоги, пільгового проїзду пасажирським автотранспортом, роботи поштового відділення тощо.

Щоденно працює телефон “Гаряча лінія”  в приймальні РДА, де в усній формі  надаються роз´яснення, а з питань, які усно вирішити  неможливо, заповнюється карточка особистого прийому,  яка після резолюції голови райдержадміністрації  направляється виконавцям. За 2017 рік   на «Гарячу лінію» звернулося 4 особи.

В юридичному секторі апарату райдержадміністрації діє громадська приймальня, де  надається первинна правова допомога, яка передбачає надання безоплатної правової допомоги відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу»  від 02.06.2011 р. № 3460-УІ.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Інформація про виконання Указу Президента України від 07.02.2011 р. № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» .