СУТЬ ПРОГРАМИ

З вересня 2015 року 27 радників працюють над покращенням становища переселенців в усіх областях України. На практичному рівні вони надають допомогу у вирішенні індивідуальних справ та запобіганні дискримінації, на стратегічному – пропонують зміни та доповнення до законодавства, опираючись на власний досвід роботи. Завдяки консультаціям радників сотні переселенців відновили документи та отримали доступ до соціальних послуг.

Одне з найважливіших завдань проекту - це надання підтримки державним органам усіх рівнів, навантаження на які стрімко зросло після початку АТО та внутрішнього переселення громадян до інших областей країни. Наразі кількість переселенців перевищила 1,5 млн осіб. Надання можливості розпочати своє життя заново вимагає спільних зусиль державних та недержавних організацій, громадськості та влади.

НОВИНИ ПРОГРАМИ

У березні 2016 року програма, яка здійснюється за фінансування Уряду Великої Британії, була продовжена на ще 2 роки, оскільки питання незахищеності внутрішньо переміщених осіб залишається актуальним.

За час діяльності Програми Радників  (вересень 2015 - травень 2016) кількість звернень становить – 34 358 осіб,  з них  20 797 вже отримали допомогу у вирішенні своєї проблеми. Радники продовжують співпрацювати з органами влади, місцевого самоврядування, громадськими організаціями та неурядовими громадськими організаціями.

ПРО ПРОГРАМУ

Програму «Посилення участі громадянського суспільства у роботі Міністерства соціальної політики України та процесі національного примирення» реалізує канадська організація Stabilization Support Services та Міністерство соціальної політики України за підтримки Уряду Великої Британії.

Головне завдання проекту—підтримка України у подоланні наслідків гуманітарної кризи, що стала наслідком агресії Росії.

Більше про програму та контакти Радника у Вашому регіоні, можна дізнатися на сайті

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Триває програма радників Міністерства соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб.