Військова служба за контрактом

ГЛИБОЦЬКИЙ ОРВК ЗАПРОШУЄ ГРОМАДЯН ВІКОМ ВІД 18 ДО 60 РОКІВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ!

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: ВІД 7000 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ.

(За довідками звертатись в Глибоцький ОРВК за адресою: смт.Глибока, вул. І.Бойка,10

або по телефону: 2-18-64;  моб. 0506732467)

 ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

ЗА КОНТРАКТОМ ТА РОЗМІРИ

 ГРОШОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 грошове забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом

солдатський склад від – 7000 грн;

сержантський склад від – 7500 грн;

офіцерський склад від – 9500 грн.

 Військова служба за контрактом це:

-             гарантія стабільного грошового забезпечення (оплати праці);

-             додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо);

-             служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби;

-             якісне безкоштовне медичне обслуговування;

-             санаторно  – курортне лікування (для військовослужбовців - 25% від вартості путівки, для членів сім’ї – 50% від вартості путівки);

-             можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном (оплата перебування в місії від 30 євро за добу);

-             можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);

-             щорічна відпустка від 30 діб, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги до 45 діб, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;

-             право на пенсію після 25 років вислуги;

-             право на отримання безкоштовного житла.

 На даний час мінімальна заробітна плата військовослужбовця за контрактом становить 7000 гривень з 1 січня 2018 року вона становитиме 8500 гривень

Збережено окрему щомісячну винагороду військовослужбовцям за безпосередню участь в зоні проведення АТО. З нового року військовослужбовці, які виконують завдання на лінії бойового зіткнення будуть отримувати заробітну плату разом з доплатою 20000 гривень.

 Також на військову службу за контрактом запрошуються громадяни жіночої статі на посади санітарів та поварів.

Пільги членам родини загиблого учасника АТО

На сьогоднішній час, гостро постає питання, щодо захисту осіб, які мужньо захищають нашу країну, навіть ціною власного життя. Виникає питання, що може зробити держава для цих осіб, для їх сімей, які, втратили опору та годувальника. Головним напрямком держави має ставати захист та надання будь-якої допомоги, пільг для цих осіб.
Держава здійснює соціальних захист цих осіб, а саме встановлює систему правових і соціальних гарантій. Це пов’язано з тим, що у зв’язку з особливим характером військової служби, яка пов’язана із захистом Вітчизни, військовослужбовцям надаються визначені законом пільги, гарантії та компенсації.
Надаються пільги сім’ям учасників бойових дій, які брали участь у антитерористичної операції:
— Померли, загинули;
— Оголошені померлими;
— Оголошені безвісти відсутніми.
— Хто є членом сім’ї загиблого?
До членів сімей загиблих (тих, які пропали безвісти) військовослужбовців та інших осіб, зазначених у Законі «Про ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», належать:

Детальніше...

Герої не вмирають!

Лише сильним дано право на безсмертя

У час, коли Україна виборює свою волю й незалежність, свою цілісність і єдність, мешканці Глибоччини не стоять осторонь. З перших днів проведення антитерористичної операції наші мужні земляки відстоюють свободу власної держави. Вони гідно несуть службу у лавах Збройних Сил України, у добровольчих формуваннях. Нам є ким пишатися. Та, на жаль, і є за ким сумувати. Четверо наших земляків не повернулися з поля бою неоголошеної війни на сході України.

Ця сторінка — краплина у морі всенародної шани і пам’яті.

Ми бережемо спогади про кожного з Героїв. І низько схиляємось перед величчю їх подвигу.

Вічна їм слава! Герої не вмирають!

Детальніше...

Виплати захисникам Вітчизни - на особливому контролі у буковинських пенсійників

Усі ми перебуваємо в неоплатному боргу перед захисниками України, які ціною своїх життів відстоюють суверенність держави, дають нам можливість жити під мирним небом, захищають від війни. Отож призначення та виплата пенсій учасникам АТО, військовим пенсіонерам, громадянам, які мають особливі заслуги перед Україною, перебувають на особливому контролі Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області.

Буковинські пенсійники постійно відстежують інформацію щодо загиблих учасників АТО, співпрацюють  з місцевими органами силових міністерств та відомств, громадськими організаціями краю задля оперативного оформлення та подання документів для призначення пенсій військовим, які отримали інвалідність під час проходження служби у зоні АТО, контролюють призначення пенсій у разі втрати годувальника членам сімей військовослужбовців, загиблих під час бойових дій на сході країни.

З початку проведення бойових дій пенсії по інвалідності призначено 151 колишньому військовослужбовцю Збройних Сил, органів МВС, Держприкордонслужби  та Національної поліції України, у тому числі 5-ти інвалідам 1 групи; 12-ти - 2 групи та 134 особам з інвалідністю 3 групи.       З них 135 осіб отримали інвалідність, пов'язану із захистом Батьківщини чи  виконанням обов'язків військової служби, а 16 - в період її проходження.

Детальніше...

Сприяємо в реалізації права на пенсійне забезпечення родинам загиблих військовослужбовців

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області спільно з представниками відділу соціального забезпечення Чернівецького обласного військового комісаріату відвідали родину загиблого в антитерористичній операції на Сході України капітана Збройних Сил України Маріуса Камінського та прийняли заяву й документи, необхідні для призначення пенсії в разі втрати годувальника.

Представники державних органів привітали дружину Яну із народженням донечки Саміри, побажали міцного здоров'я. Разом з тим, ознайомили молоду матусю із соціальними гарантіями, які надає держава членам сімей загиблих.

Фахівці пенсійної служби краю не тільки інформують громадян про актуальні питання пенсійного забезпечення, але й в разі необхідності надають допомогу в підготовці необхідних документів для призначення пенсій, в тому числі й в разі втрати годувальника. Налагоджена тісна співпраця між Головним управлінням та обласним військовим комісаріатом сприяє в реалізації прав, гарантованих державою не лише членам сімей загиблих ветеранів війни, а й військовослужбовцям, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції та отримали інвалідність.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Інформація для учасників АТО.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору