Президент підписав Закон щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців

Президент П. Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» у зв’язку з прийняттям Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях».

«Забезпечуються і гарантуються права українського війська у зв’язку з проведенням операції Об’єднаних сил (цим Законом. – Ред.). В той же час, гарантується підвищення рівня соціального захисту українських військовослужбовців. І на сьогоднішній день, я переконаний, що це той шлях, яким ми рухаємося у дуже правильному напрямку», – підкреслив Президент на зустрічі з керівниками закордонних дипломатичних представництв України та військовослужбовцями Збройних сил під час робочої поїздки на Донеччину.

Метою Закону є забезпечення комплексного врегулювання питання соціального захисту громадян, які братимуть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Росії у Донецькій та Луганській областях та інших питань, пов’язаних із здійсненням зазначених заходів.

Детальніше...

Роботодавці зобов’язані забезпечити трудові права працівників, котрі призвані на військову службу

Управління Держпраці у Чернівецькій області звертається до роботодавців краю й наголошує на необхідності дотримання ними гарантованих прав мобілізованих та призваних на строкову військову службу працівників.

Працівникам, які залучаються до виконання обов'язків, передбачених Законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», надаються гарантії та пільги.

За працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, у яких вони працювали на час призову.

Детальніше...

Послуги з психологічної реабілітації для учасників антитерористичної операції

Управління праці та соціального захисту населення інформує про можливість отримання послуг з психологічної реабілітації, які надаються учасникам антитерористичної операції в реабілітаційних установах, з якими Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, в установленому законодавством порядку, укладено договір про надання реабілітаційних послуг.

Для отримання таких послуг необхідно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації, а отримувач або його законний представник, який переселився з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, та заповнює заяву.

Детальніше...

Військова служба за контрактом

ГЛИБОЦЬКИЙ ОРВК ЗАПРОШУЄ ГРОМАДЯН ВІКОМ ВІД 18 ДО 60 РОКІВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ!

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: ВІД 7000 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ.

(За довідками звертатись в Глибоцький ОРВК за адресою: смт.Глибока, вул. І.Бойка,10

або по телефону: 2-18-64;  моб. 0506732467)

 ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

ЗА КОНТРАКТОМ ТА РОЗМІРИ

 ГРОШОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 грошове забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом

солдатський склад від – 7000 грн;

сержантський склад від – 7500 грн;

офіцерський склад від – 9500 грн.

 Військова служба за контрактом це:

-             гарантія стабільного грошового забезпечення (оплати праці);

-             додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо);

-             служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби;

-             якісне безкоштовне медичне обслуговування;

-             санаторно  – курортне лікування (для військовослужбовців - 25% від вартості путівки, для членів сім’ї – 50% від вартості путівки);

-             можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном (оплата перебування в місії від 30 євро за добу);

-             можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);

-             щорічна відпустка від 30 діб, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги до 45 діб, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;

-             право на пенсію після 25 років вислуги;

-             право на отримання безкоштовного житла.

 На даний час мінімальна заробітна плата військовослужбовця за контрактом становить 7000 гривень з 1 січня 2018 року вона становитиме 8500 гривень

Збережено окрему щомісячну винагороду військовослужбовцям за безпосередню участь в зоні проведення АТО. З нового року військовослужбовці, які виконують завдання на лінії бойового зіткнення будуть отримувати заробітну плату разом з доплатою 20000 гривень.

 Також на військову службу за контрактом запрошуються громадяни жіночої статі на посади санітарів та поварів.

Пільги членам родини загиблого учасника АТО

На сьогоднішній час, гостро постає питання, щодо захисту осіб, які мужньо захищають нашу країну, навіть ціною власного життя. Виникає питання, що може зробити держава для цих осіб, для їх сімей, які, втратили опору та годувальника. Головним напрямком держави має ставати захист та надання будь-якої допомоги, пільг для цих осіб.
Держава здійснює соціальних захист цих осіб, а саме встановлює систему правових і соціальних гарантій. Це пов’язано з тим, що у зв’язку з особливим характером військової служби, яка пов’язана із захистом Вітчизни, військовослужбовцям надаються визначені законом пільги, гарантії та компенсації.
Надаються пільги сім’ям учасників бойових дій, які брали участь у антитерористичної операції:
— Померли, загинули;
— Оголошені померлими;
— Оголошені безвісти відсутніми.
— Хто є членом сім’ї загиблого?
До членів сімей загиблих (тих, які пропали безвісти) військовослужбовців та інших осіб, зазначених у Законі «Про ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», належать:

Детальніше...

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Інформація для учасників АТО.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору