УЧАСНИКИ АТО ОТРИМАЮТЬ ДОДАТКОВІ ГАРАНТІЇ ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ

30 серпня 2016 року набирають чинності зміни до Закону України «Про зайнятість населення», згідно з якими до категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню належатимуть учасники бойових дій, категорії яких визначені у пунктах 19 та 20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Йдеться про осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції. Зазначені нововведення стосуватимуться лише громадян, які перебувають на обліку в службі зайнятості як безробітні.

 

«Для вчорашніх військовослужбовців, які повертаються до мирного життя, питання працевлаштування знаходиться серед першочергових. Тим, кому не вдалося вирішити його самотужки, допомагає служба зайнятості. - зазначила заступник директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко. – Внесення змін до Закону України «Про зайнятість» сприятиме працевлаштуванню учасників антитерористичної операції, оскільки відповідно до статті 26 Закону роботодавцю, який працевлаштує зазначених осіб на нове робоче місце за направленням Державної служби зайнятості строком не менше ніж на два роки, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Окрім послуг з пошуку підходящої роботи, у службі зайнятості демобілізовані учасники АТО мають можливість взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру, отримати індивідуальні консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги.

Станом на 1 серпня 2016 року на обліку обласної служби зайнятості перебуває 608 демобілізованих військовослужбовців із зони АТО, з початку року вдалося працевлаштувати 105 осіб даної категорії. 8 учасників АТО отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Проходили професійне навчання 23 особи, які після закінчення профнавчання були працевлаштовані.

Про це повідомляє Чернівецький обласний центр зайнятості.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - УЧАСНИКИ АТО ОТРИМАЮТЬ ДОДАТКОВІ ГАРАНТІЇ ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору