Герої не вмирають!

Лише сильним дано право на безсмертя

У час, коли Україна виборює свою волю й незалежність, свою цілісність і єдність, мешканці Глибоччини не стоять осторонь. З перших днів проведення антитерористичної операції наші мужні земляки відстоюють свободу власної держави. Вони гідно несуть службу у лавах Збройних Сил України, у добровольчих формуваннях. Нам є ким пишатися. Та, на жаль, і є за ким сумувати. Четверо наших земляків не повернулися з поля бою неоголошеної війни на сході України.

Ця сторінка — краплина у морі всенародної шани і пам’яті.

Ми бережемо спогади про кожного з Героїв. І низько схиляємось перед величчю їх подвигу.

Вічна їм слава! Герої не вмирають!

Василаш Ілля Євгенович

Дата та місце народження: 2 серпня 1959 р., с. Горбівці, Глибоцький район, Чернівецька область.

Дата та місце загибелі: 27 липня 2014 р., м. Лутугине, Луганська область (48°24'34.9"N 39°13'14.7"E).

Звання: Солдат.

Посада: Стрілець-помічник гранатометника.

Підрозділ: 24-й батальйон територіальної оборони "Айдар".

Обставини загибелі: Загинув 27 липня 2014 р. під час бою на залізно-дорожному переїзді в м. Лутугине, Луганська область. Разом з Іллєю загинули підполковник С. Коврига, старший лейтенант І. Римар, старший сержант С. Шостак, старший солдат І. Куліш, солдат М. Личак, солдат А. Алієв, солдат С. Менюк, солдат О. Квач, солдат М. Вербовий, солдат О. Давидчук, солдат В. Бойко та лейтенант М. Куценко.

Сімейний стан: Залишилися дружина та троє дітей.

Місце поховання: с. Горбівці, Глибоцький район, Чернівецька область

Указом Президента України № 365/2015 від 28 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно).

Рішенням XXXVІІІ сесії VІ скликання Глибоцької районної ради Чернівецької області № 71-38/15 від 10 вересня 2015 року Іллі Євгеновичу Василашу присвоєно звання «Почесний громадянин Глибоччини» (посмертно).

Лук'янюк Костянтин Костянтинович

Дата та місце народження: 26 листопада 1993 р., с. Карапчів, Глибоцький район, Чернівецька область.

Дата та місце загибелі: 17 серпня 2014 р., м. Лутугине, Луганська область.

Звання: Старший солдат.

Посада: Старший навідник.

Підрозділ: 24-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 17 серпня 2014 р. під час виконання бойового завдання, внаслідок артилерійського обстрілу бойової позиції підрозділу поблизу м. Лутугине Луганської області.

Сімейний стан: Залишились мати, сестра та бабуся.

Місце поховання: с. Карапчів, Глибоцький район, Чернівецька область

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Іліка Іван Миколайович

Військовий 56-ї бригади "КОЗАЦЬКА СІЧ" 11-го батальйону.

Загинув в ДТП що сталася 20 травня 2016 року, близько 01:20 ночі на автотрасі Київ - Харків - Довжанський, поблизу с. Коротич.

Копачук Віталій Петрович

Дата та місце народження: 30 квітня 1979 р., с. Новий Вовчинець, Глибоцький район, Чернівецька область.

Дата та місце загибелі: 28 вересня 2015 р., смт. Михайлівка, Попаснянський район, Луганська область.

Звання: Солдат.

Посада: Кулеметник.

Підрозділ: 128-а окрема гірсько-піхотна бригада.

Обставини загибелі: Загинув 28 вересня 2015 р. під час виконання службових обов'язків в районі смт. Михайлівка, Попаснянський район, Луганська область.

Сімейний стан: Розлучений, залишилося двоє дітей, 14 і 13 років.

Місце поховання: с. Новий Вовчинець, Глибоцький район, Чернівецька область.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Герої не вмирають!.