Послуги з психологічної реабілітації для учасників антитерористичної операції

Управління праці та соціального захисту населення інформує про можливість отримання послуг з психологічної реабілітації, які надаються учасникам антитерористичної операції в реабілітаційних установах, з якими Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, в установленому законодавством порядку, укладено договір про надання реабілітаційних послуг.

Для отримання таких послуг необхідно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації, а отримувач або його законний представник, який переселився з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, та заповнює заяву.

До заяви потрібно додати:

1) копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни;

2) копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Таким документом можуть бути:

– наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

– довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком 1 або 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;

– рішення відомчої (або міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;

– довідка про обставини травми (для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення антитерористичної операції);

– витяг із протоколу засідання військово-лікарської комісії про встановлення причинного зв’язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця (для осіб, яким встановлено інвалідність).

Після отримання від органу соціального захисту населення направлення на реабілітацію (із зазначенням початку та закінчення терміну реабілітації), отримувач прибуває до реабілітаційної установи у строк, вказаний у направленні.

Реабілітаційні установи, які надають послуги з психологічної реабілітації учасникам бойових дій із числа учасників антитерористичної операції:

- ДП ”Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води” ЗАТ “Укрпрофздоровниця”– 62363, Харківська область, Дергачівський район, с. Березівське, тел. (057)700-33-16, факс (057)712-20-27;

- ДП “Південь-Курорт-Сервіс” санаторій “Орізонт” – 67780, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, буд. 1а, тел. (04849) 4-87-10, 4-88-41, факс (04849) 4-88-41.

- ТОВ “Санаторій “Феофанія” – 03143, м. Київ, Голосіївський район, вул. Академіка Лебедєва, буд. 27, тел. (044) 469-56-71, 526-71-12;

- Менський санаторій “Остреч” – 15600, Чернігівська обл., Менський р-н, м. Мена, урочище Остреч, буд. 0, тел. (04644) 2-14-12, факс (04644)2-14-00.

Із запитаннями, що виникають стосовно можливості або механізму отримання послуг з психологічної реабілітації, необхідно звертатися управління праці та соціального захисту населення Глибоцької РДА за адресою: смт. Глибока вул.. Привокзальна 6А. або за тел.. (03734) 2-44-05.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Послуги з психологічної реабілітації для учасників антитерористичної операції.